Live GPS sekošana komandām

GPS maršruti (pastaigas dalībniekiem un citiem viedtālruņa aplikācijas izmantotājiem)
Augšuplādē arī savu GPX maršruta failu šeit (meklējot "Event", izmanto atslēgvārdus "Valmieras rogainings")

Sacensību karte

 
VietaNrNosaukumsDalībniekiLaiksPunktiSodsRezultātsVieta grupāmin/kmpti/kmmin/ptikm
1432Rogaininga pavēlniekiNauris Spalviņš
Kristaps Ceriņš
03:59:481590159MO4:100:08:505.8500:01:3027.2
2427Planējošās zebrasJānis Veļķeris
Artūrs Elstiņš
Henrijs Lērme
03:59:531400140MO4:200:09:355.6000:01:4325
3435Java ITValters Veiss
Jānis Amsters
04:01:25140-2138MO4:300:09:585.7800:01:4324.2
4420PirmsogreIeva Nāgele
Toms Bergmanis
Mārtiņš Slišāns
03:58:181350135XO4:100:10:205.8500:01:4623.1
5439VirtuļiSandis Pētersons
Dāvis Pētersons
03:57:591300130FAM4:100:11:326.3000:01:5020.6
6415JJIJuris Pētersons
Jānis Mednis
Ivars Eglītis
03:58:341300130MO4:400:10:595.9900:01:5021.7
7410Nebūs!Dagnija Tērauda
Jānis Sapats
03:58:381220122XO4:200:12:026.1600:01:5719.8
8404Siguldas TakasKarīna Janova
Paulis Janovs
03:49:181210121XO4:300:10:455.6700:01:5421.3
9446KelmeriIlmars Kelmers
Simona Kelmere
03:58:231170117FAM4:200:12:466.2600:02:0218.7
10444OMNILABIvo Smiltnieks
Dace Zvaniņa
03:54:571160116XO4:400:11:385.7400:02:0220.2
11423Jõuluks kojuSiim Lannes
Priit Lopsik
04:00:56115-1114MO4:500:10:184.9200:02:0623.4
12409Resnie putniMadars Bandenovičs
Sondars Bandenovičs
Gita Dukure
04:06:23113-7106XO4:500:12:585.9400:02:1119
13429Maldugunij pa pēdāmEdgars Zaķis
Natālija Treulande
03:57:381040104XO4:600:11:044.8500:02:1721.5
14443B.E.K.A.Artūrs Kančs
Kristofers Kančs
03:53:551010101FAM4:300:12:215.3300:02:1918.9
15417IesācējiAndris Jēkabsons
Mārtiņš Jēkabsons
04:02:29101-398MO4:600:11:554.9700:02:2420.3
16433Chain ReactionJānis Stašāns
Ilmārs Gaidelis
Nadīne Dambe
03:51:3997097XO4:700:11:454.9200:02:2319.7
17437Siguldas TakasNormunds Kuzāks
Anna Rozenberga
03:57:4592092FAM4:400:16:446.4800:02:3514.2
18456E.U.Uldis Paršāns
Evita Dzanuškāne
03:58:0192092XO4:800:13:375.2600:02:3517.5
19451KOMPASS RĀDA TIKAI ZIEMEĻUSMiķelis Bendiks
Kristaps Šteinbergs
Mārcis Mūrnieks
03:58:4890090MO4:700:13:335.1000:02:3917.6
20402BeciņasJuris Borovikovs
Daiga Borovikova
Kristīne Borovikova
03:49:4987087FAM4:500:13:225.0600:02:3817.2
214113D RunningIeva Sproģe
Artis Sproģis
03:50:2187087XO4:900:13:104.9700:02:3917.5
22408RogViLaVija Elstiņa
Laura Bušunova
04:04:4990-585WO4:100:12:224.5400:02:4319.8
23457Divi draugiLinda Sīle
Toms Sīlis
03:49:1184084FAM4:600:12:374.6300:02:4418.2
24416Mēģināts nav zaudēts!Žanete Kleina
Ivo Volksons
03:43:0683083XO4:1000:15:535.9100:02:4114.1
25438BEZ VARIANTIEM!Normunds Darznieks
Einārs Aleksandr Dārznieks
03:57:0983083MO4:800:13:244.6900:02:5117.7
26421VīnogasDace Veigure
Linda Akmentiņa
03:51:2482082WO4:200:13:464.8800:02:4916.8
27425allnexDace Zumberga
Liene Kiršfelde
03:59:3681081WO4:300:13:544.7000:02:5717.2
28413MākoņgājējasLudmila Kozačenko
Dace Ahiļčenoka
Linda Stanga
03:57:2778078WO4:400:14:554.9000:03:0315.9
29428WILD CATZRita Siniväli
Maret Viira
03:58:5277077WO4:500:14:594.8300:03:0615.9
30407ApPasaule O-TeamSigita Cimermane
Evita Gause
Ligita Liepiņa
03:51:1976076WO4:600:14:334.7800:03:0315.9
31426Metam mieru!Mārcis Smalkais
Linda Smalkā
Vita Irbe
Artis Rābants
03:57:1773073XO4:1100:13:274.1400:03:1517.6
32406Team Petersoni juniorLaura Pētersone
Dominiks Pētersons
03:58:3473073FAM4:700:15:094.6400:03:1615.7
33450HP Sport Team VesirõõmKristina Vesilind
Margit Rõõm
04:00:5074-173WO4:700:17:365.4100:03:1513.7
34459Jūras kraukļiErika Olberkyte
Daiva Olberkyte-Elstiņa
04:05:1978-672WO4:800:13:014.1400:03:0918.8
35430Priekšpēdejā vietaJānis Paiders
Elīna Plūme
Dāvids Alksnis
03:58:3770070XO4:1200:16:244.8100:03:2514.5
36403Laika navDainuvīte Viškere
Lība Viškere
03:54:2069069WO4:900:16:034.7300:03:2414.6
37419Slapjās zeķesRinalds Zeltins
Aldis Razgaila
04:05:4574-668MO4:900:13:194.0100:03:1918.5
38431Māte un meitasMāra Brūne
Sandra Brūne
Marta Svile
03:45:1767067WO4:1000:16:575.0400:03:2213.3
39447Es NepiedalosAnna Ščerbicka
Agate Ščerbicka
Juris Ščerbickis
Ieva Ščerbicka
03:47:0567067FAM4:800:18:365.4900:03:2312.2
40458TrioMarta Saltā
Teodors Saltais
Inga Bērziņa
03:44:0464064FAM4:900:17:214.9600:03:3012.9
41441UzvarētājasInga Priede
Kristīne Goldmane
04:10:3775-1164WO4:1100:15:294.6300:03:2016.2
42449Trusis un KožamgumijaTīna Kate Spektore
Jānis Spektors
04:01:3665-263XO4:1300:16:064.3300:03:4315
43418AšieInguna Kupča
Francis Kaužēns
03:54:1460060FAM4:1000:18:274.7300:03:5412.7
44448BlaumanisRODRIGO SLAVIŅŠ
LAURA SLAVIŅA
03:41:1259059XO4:1400:20:205.4200:03:4510.9
45434SaneseEdmunds Gergelevics
Arta Krūze
03:50:1658058XO4:1500:17:184.3600:03:5813.3
46436WMWBaiba Niparte
Adam Lambrou
Ieva Niparte
03:52:1757057XO4:1600:16:324.0600:04:0514
47440Pipari skrienAnda Ozoliņa
Jānis Pipars
03:57:5356056XO4:1700:16:133.8200:04:1514.7
48455Lauviņa ar zivtiņuDžaneta Suta
Linda Jansone
03:47:4953053WO4:1200:20:554.8700:04:1810.9
49460UzpūteņiMāris Hmeļņickis
Baiba Hmeļņicka
03:53:5849049XO4:1800:19:374.1100:04:4611.9
50454FeldbergiMargarita Feldberga
Māris Feldbergs
03:48:4047047XO4:1900:23:274.8200:04:529.8
51414Grases uz trasesInga Grase
Gabriela Grase
03:47:0944044FAM4:1100:19:293.7700:05:1011.7
52453Jaukās MēsInga Vilka
Ieva Kaupe
03:51:4043043WO4:1300:20:543.8800:05:2311.1
53442ZefīriAsanta Miesniece
Einārs Vētra
03:58:3536036XO4:2000:23:583.6200:06:3810
54452EglīšiKristiāna Eglīte
Ojārs Eglītis
Jānis Krēsliņš
03:54:2234034XO4:2100:28:174.1000:06:548.3
55445Vista un gailisEmīls Stūrītis
Liene Lāse
03:46:1033033XO4:2200:20:082.9400:06:5111.2
56412Biznesa EzītisEdgars Treiguts
Kristīne Marija Trepša
03:28:5330030XO4:2300:23:003.3000:06:589.1
57405DžimpoLīga Krīpere
Alekss Jansons
Andris Jansons
03:05:16808FAM4:1200:39:181.7000:23:094.7
-928EglītisRaimonds Eglītis4704700:23:274.8200:04:529.8