2H
Aigars Šuvcāns
1980
Raitis Grasis
1991
Gatis Špats
1979
Miķelis Zaļais
1983
Lauris Kuzņecovs
1985
MO2
Pepijas velo mānija
Normunds Grava
1975
Valdis Sirsniņš
1959
Ralfs
Jānis Domburs
1988
Uģis Katlaps
1990
Bez steigas
Intars Metums
1977
Matīss Bravlanskis
1989
Gribu tostermaizi
Kalvis Zuļģis
1989
Jānis Trautmanis
1991
WO2
UltraSuperHDDuo
ILZE TROPA
1975
AIJA FELDMANE
1975
K & K
Daiga Krēsliņa
1965
Linda Krēsliņa
1991
Piens ir ledusskapī
Ilze Vilciņa
1990
Judīte Grāmatniece
1992
XO2
SAULKRASTI SHOWEL RACING TEAM
Zane Gruberte
1974
Eduards Pāķis
1976
DIVI PLUS DIVI
Edgars Rancāns
1981
Vita Rancāne
1986
Bekons un Olas
Ritvars Paraģis
1990
Liene Mudrova
1989
SIGULDAS TAKAS
Agate Kristapsone
1991
Austris Armans
1985
Tā tas notiekās
Uģis Inka
1976
Gita Vilensone
1983
Večuki
Andris Kalniņš
1938
Maija Jansone
1944
Berryblue
Igors Geletko
1973
Tatjana Geletko
1975
Mihails Geletko
2000
Marija Geletko
2002
3H
Aivars Hemmelis
1983
Edijs Hemmelis
1978
Solvita Hemmele
1977
Spīļotāji
Anna Veismane
1995
Reinis Gruduls
1995
Raivis Vilciņš
1998
Family2
Squishy OK
Mārtiņš Galvanovskis
1981
Sofija Sveta Galvanovska
2009
wAlts
Artis Mednis
1974
Teodors Mednis
2013
Ķengakrasti
Viesturs Raipulis
1979
Kristers Raipulis
2007
Madara Pāķe
2009
Lelde Pāķe
2006
kas meklē, tas atrod
kaspars kaupe
1972
eižens kaupe
2008
inga lagzdiņa
1972
Viecie bikeri
Mareks Hauks
1973
Matīss Hauks
2008
Pulkstenīši
Ita Bērziņa
1984
Valters Straujais
2012
Labākie no labākajiem
Marta Liepiņa
1981
Roberts Golubovs
2009
Jūrmalas Rūķīši
Jānis Vaivods
1975
Gustavs Vaivods
2009
Roberts Vaivods
2007
Inese Vaivode
1978
Ar Upīti gar upīti
Sanita Ivanova
1990
Mārcis Upītis
2020
Briedīši
Ilvars Jēčs
1970
Daniels Jēčs
2010
Jamaica Run for Fun
Juris Kaldovskis
2011
Jānis Repša
2006
Liene Kaldovska
1981
Guntis Kaldovskis
1981
Tehniskās pagales
Sevda Latkovska
1986
Jānis Latkovskis
2012
Aigars Latkovskis
2009
Kristers Pazars
2011
4H
MO4
Slapjās zeķes
Rinalds Zeltins
1975
Aldis Razgaila
1967
JJI
Juris Pētersons
1970
Jānis Mednis
1981
Ivars Eglītis
1976
Iesācēji
Andris Jēkabsons
1991
Mārtiņš Jēkabsons
1991
Jõuluks koju
Siim Lannes
1978
Priit Lopsik
1979
Java IT
Valters Veiss
1985
Jānis Amsters
1988
Planējošās zebras
Jānis Veļķeris
1997
Artūrs Elstiņš
1980
Henrijs Lērme
2000
Rogaininga pavēlnieki
Nauris Spalviņš
1989
Kristaps Ceriņš
1982
BEZ VARIANTIEM!
Normunds Darznieks
1978
Einārs Aleksandrs Dārznieks
2002
KOMPASS RĀDA TIKAI ZIEMEĻUS
Miķelis Bendiks
1989
Kristaps Šteinbergs
1989
Mārcis Mūrnieks
1989
WO4
Laika nav
Dainuvīte Viškere
1966
Lība Viškere
1991
ApPasaule O-Team
Sigita Cimermane
1980
Evita Gause
1984
Ligita Liepiņa
1983
RogViLa
Vija Elstiņa
1983
Laura Bušunova
1981
Mākoņgājējas
Ludmila Kozačenko
1990
Dace Ahiļčenoka
1990
Linda Stanga
1991
Vīnogas
Dace Veigure
1977
Linda Akmentiņa
1989
Uzvarētājas
Inga Priede
1978
Kristīne Goldmane
1972
allnex
Dace Zumberga
1977
Liene Kiršfelde
1984
Jūras kraukļi
Erika Olberkyte
1998
Daiva Olberkyte-Elstiņa
1978
WILD CATZ
Rita Siniväli
1966
Maret Viira
1967
Māte un meitas
Māra Brūne
1990
Sandra Brūne
1961
Marta Svile
1985
Jaukās Mēs
Inga Vilka
1986
Ieva Kaupe
1986
HP Sport Team Vesirõõm
Kristina Vesilind
1976
Margit Rõõm
1970
Lauviņa ar zivtiņu
Džaneta Suta
1964
Linda Jansone
1990
XO4
Helleborus viridis
Vineta Strauta
1986
Agris Kveders
1977
Siguldas Takas
Karīna Janova
1979
Paulis Janovs
2003
Resnie putni
Madars Bandenovičs
1988
Sondars Bandenovičs
1992
Gita Dukure
1988
Nebūs!
Dagnija Tērauda
1996
Jānis Sapats
1993
3D Running
Ieva Sproģe
1994
Artis Sproģis
1993
Biznesa Ezītis
Edgars Treiguts
1990
Kristīne Marija Trepša
1994
Pirmsogre
Ieva Nāgele
1990
Toms Bergmanis
1988
Mārtiņš Slišāns
1988
Mēģināts nav zaudēts!
Žanete Kleina
1981
Ivo Volksons
1967
Metam mieru!
Mārcis Smalkais
1991
Linda Smalkā
1992
Vita Irbe
1992
Artis Rābants
1991
Blaumanis
RODRIGO SLAVIŅŠ
1939
LAURA SLAVIŅA
1985
Sanese
Edmunds Gergelevics
1975
Arta Krūze
1977
WMW
Baiba Niparte
1988
Adam Lambrou
1986
Ieva Niparte
1992
Maldugunij pa pēdām
Edgars Zaķis
1988
Natālija Treulande
1988
Priekšpēdejā vieta
Jānis Paiders
1990
Elīna Plūme
1991
Dāvids Alksnis
1990
Chain Reaction
Jānis Stašāns
1980
Ilmārs Gaidelis
1987
Nadīne Dambe
1992
Pipari skrien
Anda Ozoliņa
1976
Jānis Pipars
1978
OMNILAB
Ivo Smiltnieks
1973
Dace Zvaniņa
1991
Zefīri
Asanta Miesniece
1998
Einārs Vētra
1994
Vista un gailis
Emīls Stūrītis
1996
Liene Lāse
1995
Trusis un Kožamgumija
Tīna Kate Spektore
2003
Jānis Spektors
1969
Eglīši
Kristiāna Eglīte
1987
Ojārs Eglītis
1984
Jānis Krēsliņš
1986
Feldbergi
Margarita Feldberga
1987
Māris Feldbergs
1988
Raimonds Eglītis
1983
E.U.
Uldis Paršāns
1972
Evita Dzanuškāne
1982
Uzpūteņi
Māris Hmeļņickis
1986
Baiba Hmeļņicka
1988
Family4
Beciņas
Juris Borovikovs
1970
Daiga Borovikova
1981
Kristīne Borovikova
2008
Džimpo
Līga Krīpere
1986
Alekss Jansons
2017
Andris Jansons
1985
Team Petersoni junior
Laura Pētersone
1982
Dominiks Pētersons
2012
Ašie
Inguna Kupča
1969
Francis Kaužēns
2009
Grases uz trases
Inga Grase
1983
Gabriela Grase
2008
Siguldas Takas
Normunds Kuzāks
1980
Anna Rozenberga
2012
Virtuļi
Sandis Pētersons
1981
Dāvis Pētersons
2008
B.E.K.A.
Artūrs Kančs
1978
Kristofers Kančs
2008
Kelmeri
Ilmars Kelmers
1982
Simona Kelmere
2009
Es Nepiedalos
Anna Ščerbicka
2006
Agate Ščerbicka
2014
Juris Ščerbickis
1971
Ieva Ščerbicka
1974
Divi draugi
Linda Sīle
1977
Toms Sīlis
2008
Trio
Marta Saltā
1977
Teodors Saltais
2008
Inga Bērzińa
1978
6H
Roberts Treijs
1979
Ritvars Klapars
1976
MJ6
Latvju dēli
Tomass Reinis Tīss
2000
Tomass Neuss-Lucs
1999
Ejam un skrienam
Nauris Brikmanis
2006
Kristers Balodis
2006
Eklēriņi
Rodrigo Grasis
2006
Valters Ozollapa
2007
REAL
Reinis Lapiņš
2004
Alans Tajanovičs
2004
Radinieki
Ansis Emīls Zīvers
2002
Teodors Ernests Zīvers
2009
WJ6
Es nezinu!
Tīna Patrīcija Lapsa
2008
Jūlija Zaharenkova
2007
AA power
Agnija Briedīte
2000
Alvīne Ivanova
2000
XJ6
KRĀSAS nav TOŅI
Sintija Ozola
2000
Roberts Kārkliņš
2000
ZIN ZIN
ZANDA OZOLA
1997
RENĀRS ROĶIS
1999
MO6
No Sponsor Adventure Team
Reinis Oliņš
1986
Mikus Opelts
1989
H20
Maris Boss
1983
Sarmis Abolins
1965
WeNOM
Andris Bāliņš
1981
Mārtiņš Plaudis
1993
Jenoti purvā
Mārtiņš Birums
1984
Oskars Laucis
1995
Lizums-BBTeam
Gunārs Bumburs
1988
Ingars Bumburs
1986
Vaidava 2000
Aris Peics
1989
Davis Salduksnis
1991
Valmieras Velo Vienība
Reinis Ozoliņš
1991
Andis Gailis
1976
Bekonātori
Uldis Tučs
1982
Raitis Bērziņš
1986
Jānis Sedlenieks
1981
Vientuļš Bet Neglīts
Jānis Bidiņš
1985
NAIDS
Edgars Jurjāns
1987
Mārtiņš Krūze
1987
1989
Kalvis Upītis
1989
Jānis Zaharans
1989
INK&T
Ingus Tonnis
1985
Nauris Kozuliņš
1982
WO6
Biezpiens kājās
Dina Alksne
1976
Elvita Alksne
1999
Ķirši matos
Annija Jenča
1985
Anete Jenča
1988
Meža ogas
Sintija Alaine
1969
Vizbulīte Celmiņa
1976
Gunita Dravniece
1984
Perfekts gadījums
Ieva Stoldere
1999
Laura Lasmane
1987
Aija Freiberga
1989
XO6
Stārķēni
Maija Blūzma
1983
Māris Miruškins
1985
Skispirit
Siim Saidla
1981
Heidi Toome
1986
Trīs nazīši
Laine Rupeika-Ruža
1986
Solvita Ruža
1970
Druvis Druvinieks
1968
2S
Jānis Saliņš
1958
Zane Saliņa
1985
French Toast Mafia
Edgars Kokorevičs
1987
Inese Kokoreviča
1984
Mārtiņš Birums
1984
Viss bumbās!
Aigars Čeksters
1981
Aiga Tora
1986
Es ar tevi
Ilze Mīlenberga
1982
Edmunds Mīlenbergs
1980
I kubā
Ilze Zvīdriņa
1983
Ineta Vjakse
1977
Imants Lipskis
1974
Naze un Ūsiņš
Jurģis Stukuls
1990
Zane Timma
1988
Vijolīšu grava
Māra Pucena
1988
Klāvs Svilpe
1985
MV6
Alusala
Arvis Zvanītājs
1969
Austris Lepiksons
1967
Onkuļi
Einārs Masteiko
1972
Jānis Viškers
1976
Visurgājēji
Mārtiņš Ēķis
1979
Jānis Eimuss
1967
RŪJIENA & KOCĒNI
RAIVO KUŽUMS
1974
ĢIRTS PAKALNS
1977
Karvajalad
Alexander Khalyapin
1968
Reigo Lehtla
1970
INEXCESS
Edgars Rumba
1972
Edgars Puķītis
1977
WV6
Mēs ar putniem
Gunta Blūzma
1978
Laura Mazmača
1976
2 blondīnes un suņi
Inta Luksa
1972
Sigita Upeniece
1973
Hiperbolas
Agnese Zaķe
1979
Līga Sproģe
1980
Māsas Krāsas
Evija Šveca
1971
Inguna Naika
1971
XV6
Have a good time!
Anžela Šapovalova
1978
Arnis Grasis
1970
VN
Andris Šakens
1975
Ieva Šakena
1976
Bi & Bu
Ingus Grasis
1972
Signe Grase
1974
Krones iela
Linda Rožkalna
1967
Aivars Rožkalns
1967
Saule pāri visam
Videga Gaigala
1966
Kaspars Liepiņš
1970
Salaspils zīriņi
Viesturs Puriņš
1966
Ilze Putriņa
1978
I un A
Ivars Žagars
1971
Astra Šauere
1975
ĢI
Ģirts Sarma
1976
Iveta Ločmele
1972
MSV6
ASIE PIPARI
ILMĀRS KAULAKANS
1955
AIVARS DRUVENIEKS
1956
GUNTIS VĪTOLNIEKS
1963
WSV6
SARMĪTE UN CO
SARMĪTE VLODARE
1958
DACE SAULĪTE
1959
SARMĪTE STĒRSTE
1960
ALNES
Inguna Čākure
1965
Gerda Sirmā
1965
Consonance
Baiba Puriņa
1961
Brigita Tamuža
1962
XSV6
Āpši
Juris Drunka
1952
Marija Drunka
1960
MOLE ULTRA
Viesturs Ziediņš
1955
Gunta Lebedoka
1954
MaSka
Skaidrīte Otaņķe
1960
Māris Otaņķis
1956
Family6
Purva Bridēji
Mārtiņš Čablis
2010
Baiba Nummure
1976
Nauris Čablis
1973
Team Petersoni
Kaspars Petersons
1981
Marta Luize Pētersone
2007
Brunavieši
Guntars Žilinskis
1980
Rihards Žilinskis
2008
Siguldas Takas
Aiga Rozenberga
1980
Andris Rozenbergs
1977
Liene Rozenberga
2009
Moskīti
Dāvis Rapa
2009
Mija Rumka
1973
Klementīne Rapa
2002
Talvepoisid
Taivo Tali
1966
Joosep Tali
2011
3h mtb
VMTB
Andris Pumpurs
1972
Armands Ozoliņš
1984
Armands Saušs
1975
Armands Šmits
1970
Artūrs Verza
1986
Dmitrijs Vladimirovs
1986
Edgars Kursītis
1984
Eduards Rēns
1980
Enn Pokk
1965
Gints Poris
1981
Girts Jankovskis
1970
Gundars Lauva
1966
Ilmārs Skādulis
1972
Ivars Kudelenskis
1983
Jānis Kaupe
1983
Jānis Zvirbulis
1989
Jānis Vimba
1969
Jānis Dāvids Šmits
2007
Jēkabs Ķemers
2016
Kaul Karja
1964
Kristaps Elgars Miķelsons
1994
Kārlis Lauders
1988
Lūkass Svensons
2000
Maris Vaivods
1974
Matīss Melecis
1977
Mārcis Jākobsons
1970
Māris Siliņš
1973
Mārtins Pētersons
1983
Mārtiņš Godiņš
1974
Nils Sārs
2000
Pauls Odins Šmits
2004
RIHARDS OŠIŅŠ
1984
Raimonds Kaže
1983
Raimonds Urtāns
1989
Raitis Muižnieks
1968
Reinis Dzenis
1983
Uģis Ozols
1974
Vilnis Frišfelds
1974
Vladimirs Isajevs
1972
SMTB
Annija Krūma
1995
Elīna Grīnvalde
2000
Inese Kantore
1976
Jasmīne Vanaga
2013
Laura Ķemere
2014
Liene Buša
1953
Linda Jonīte
1988
Linda Ceplīte
2000
Melisa Vanaga
2015
Nellija Baliko
1980
Sandra Krūze
1962
Valērija Fedotova
1981
Vineta Šmite
1973
Zane Vitenberga-Verza
1989
Zane Ķemere
1985
O-RUN
VRUN
Ainārs Skrubis
1968
Andres Viira
1967
Helmuts Lukačovs
1950
Mārtiņš Treijs
1980
Uldis Cīrulis
1987
SRUN
Lita Meistere
1974
Līga Brence
1971
MĀRA OZOLA
1967
Sanda Rapa
1975
VILHELMĪNE BĒRZUPE
1948
walk
Jūras krauklis
Emma Elstiņa
2014
Erika Olberkyte
1998
jē-jē-Jēkabi
Jēkabs Fišers
2012
jē-jē-Jēkabi
Jēkabs Fišers
2012
jē-jē-Jēkabi
Jēkabs Bērziņš
2013
jē-jē-Jēkabi
Mārtiņš Bērziņš
2011
Savejie
Regīna Kārkliņa
1989
jē-jē-Jēkabi
Rūdolfs Bērziņš
2017